Főoldal - A BÁTRAK LIGÁJA – RÁKÓCZI KUPA BERETTYÓÚJFALUBAN | KÖSZI | Közintézmények Szolgáltató Irodája, Berettyóújfalu
06-54-402-004

A BÁTRAK LIGÁJA – RÁKÓCZI KUPA BERETTYÓÚJFALUBAN

vissza...

2019.04.08, 17:24

A Honvédelmi Sportszövetség által a Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkársággal együttműködésben szerevezett versenysorozat idei negyedik elődöntőjének a Kabos Endre Városi Sportcsarnok adott otthont. A versenyre 5 határon túli és 5 hazai csapatot hívtak meg, közülük 1-1 csapat jutott a fináléba. A döntőre 2019 júniusában kerül sor Budapesten.

A 7-8. osztályos versenyzők a következő településekről érkeztek: Székelyhíd, Margitta, Érmihályfalva, Nagyvárad, Nagyszalonta, Derecske, Debrecen (2 csapat). Városunkat pedig a Diószegi Kis István Református Általános Iskola és AMI, valamint a József Attila Általános Iskola és AMI csapatai képviselték.

A mai versenyt a nagyszalontai Arany János Elméleti Líceum nyerte meg, második a Debreceni Hunyadi János Általános Iskola lett, így ők kerültek a döntőbe.

A versenyről a Honvédelmi Sportszövetség honlapján olvashatnak.

Az eseményen jelen volt az M1 hírcsatorna és a Berettyó Televízió. Híradásaikkal rövidesen találkozhatnak a megszokott felületeken.