OTT VOLTUNK A XIX. BIHARI SZÁMADÓ NAPOKON
2017.02.12, 13:14
A Közintézmények Szolgáltató Irodája (KÖSZI) első alkalommal vett részt a 2016. október 14-15-ig tartó XIX. Bihari Számadó Napokon.
A Berettyó Szociális Szövetkezettel közösen készítettünk standot és vártuk az érdeklődőket. A Bihari Számadó napok mindkét napján sütőtöklét, paradicsomsalátát, glutén- tej- és cukormentes sütőtökkel készült sütit, valamint ennek normál változatát lehetett kóstolni nálunk. A Berettyó Szociális Szövetkezet dolgozói által termelt sütőtökből és paradicsomból munkatársaim készítették ezeket a finomságokat.
Az egészséges táplálkozásra szerettük volna felhívni a figyelmet, illetve jelenlétünkön keresztül ismertebbé tenni a KÖSZI-t és a Szövetkezetet, tevékenységeinket a város lakói körében.
Az eseményhez kapcsolódóan rajzversenyt hirdettünk „Egészséges étkezés” címmel, általános iskolás tanulók részére, alsós és felsős kategóriában. Képet bármely fenti témával kapcsolatos élményről, ételről, gondolatról készíthettek a diákok. A rajzversenyre 73 pályamunka érkezett, melyet 117 gyermek készített. A díjakat a Bihari Számadó napok első napján 14 órakor adtuk át a díjazottak részére. Az elkészült pályamunkák a későbbiekben az iskolai ebédlők falát díszítik.
Másnap egészséges táplálkozással kapcsolatos totó kitöltésével vártuk az általános iskolásokat. A totókat közel 40 diák töltötte ki, közülük 3 ajándékcsomagot sorsoltunk ki.
A Szövetkezettel közösen a Vásárdíj III. helyezését értük el.
Köszönöm munkatársaimnak, a Szövetkezet dolgozóinak, a Polgármesteri Hivatal munkatársainak és családtagjaiknak, hogy ötleteikkel, munkájukkal, jelenlétükkel részt vettek ebben a csapatmunkában. Függetlenül a díjtól nagyon nagy élmény volt ott lenni, érezni, hogy a közös tevékenységgel, a lehető legjobb akarattal, jószándékkal, kreativitással nagyon jó eredményt tudunk elérni, hogy újból sikerült a napi feladataink mellett valami újdonságot, különlegeset és jót megvalósítanunk.
Ulicsné Erdős Erzsébet
intézményvezető
Következő napi menük
Tízórai
tej flóra ,csemege uborka tk.kenyér
Ebéd
alföldi leves meggyes rétes banán
Uzsonna
sertésmájkrém zöldpaprika fb.kenyér
Tízórai
tej flóra ,csemege uborka tk.kenyér
Ebéd
paradicsom alföldi leves csokis fánk alma
Uzsonna
sertésmájkrém zöldpaprika fb.kenyér
Reggeli
kakaó tk.pizzás csiga
Tízórai
ásványvíz alma
Ebéd
karfiol leves csoki-krémes piskótatekercs
Uzsonna
víz,szárnyaskrém paradicsom rozs kenyér

